Tuesday, 8 June 2010

Myszka Miki/Micky Mouse

Tym razem postanowiliśmy nie iść na zywiol, tylko zrobić coś według instrukcji. Wybór padł na Myszkę Miki. Zrobiliśmy dwie - pierwsza jest mniejsza i ma wesołe, uśmiechnięte spodenki (zgadnijcie czyj to był pomysł). Druga jest większa i niestety ma problemy z kręgosłupem, to dlatego nie potrafi stać prosto.
Zdecydowanie musimy popracować nad oczami, bo jak na razie to nam najmniej wychodzi. A tak przy okazji, wolimy tworzyć z głowy :)

***

This time we decided to actually follow instructions and decided to make Mickey Mouse. We created two - the first one is smaller and has happpy and smiley pants (guess whose idea it was?:). The second one is bigger and unfortunately got into a fight which resulted in spine injury, that's why it doesn't stand straight. We definitely have to work on the eyes. So far this is our the weakest point. And by the way, we're not planning to follow any more instructions.

Myszka Miki Nr 1.
Mickey Mouse No.1
Myszka Miki Nr 2.
Mickey Mouse No.2

3 comments:

Karolina said...

Fajne te myszki:) Musicie isc do okulisty z oczami, no i skoro tak mowisz, to do ortopedy z kregoslupem. Skad macie instrukcje? Ja tez chce!

Paula said...

śliczna!

pozdrawiam,
Paula

Lotik said...

Urocze :D

Pozdrawiam!